Tým

Jan Poláček

Founder

polacek@elfium.cz

Jan má přes 15 let zkušeností v businessu a změnových projektech, které pomohly firmám zvýšit efektivitu a vítězit. Zlepšili se dovednosti zaměstnanců, zfúzovali se firmy i zvýšily výkony celé firmy a jejich výsledky. Úspěšně řídí týmy při zavádění změn při rozvojových projektech či osobním rozvoji. Sám si prošel obchodem a managementem od základu, kdy sbíral cenné zkušenosti v reálných situacích při prodeji služeb B2B, tvorbě rozvojových projektů a při jejich řízení. Rád sdílí a rozvíjí to, co sám ověřil, že v obchodním světě funguje, a pomáhá tak předcházet zbytečným chybám. Tyto zkušenosti a praktičnost jsou klienty velmi ceněny. Realizované projekty jsou velmi praktické, cílené a akční a přinesly firmám pozitivní dopad do výsledků, kvalitu, nové postupy či spokojenější manažery. Vystudoval trenérství na UK v Praze, kde získal potřebné trenérské, psychologické 
a pedagogické know how pro práci s lidmi a s rozvojem jejich dovedností.

Barbora Zikmundová

Marketing & Event Manager

zikmundova@elfium.cz

Barbora má velké zkušenosti s řízením marketingových oddělení v nadnárodních korporacích. V rámci svých manažerských pozic měla na starosti interní a externí komunikaci firem, řízení a organizaci od menších eventů až po zajištění velkých konferencí v ČR i v zahraničí s mezinárodní účastí.

Na pozici Marketing & Event Manager se stará o kompletní marketingové portfolio naší společnosti a má na starosti veškeré klientské projekty se zaměřením na marketing.

Na Filozofické fakultě vystudovala obor English for Business a následně získala inženýrský titul z oboru Marketingové komunikace. V rámci svých studií trávila rok na Francouzské univezitě Université de Bourgogne kde studovala obor Anglická komunikace.

Veronika Pražská

Office Manager

prazska@elfium.cz

Veronika Smítková

Account & Project Manager

smitkova@elfium.cz

Veronika své zkušenosti začala sbírat již za dob studií, kdy řídila malé firmy v oblasti gastronomie. Kontrolovala kvalitu a bezpečnost potravin, zpracovávala interní politiky a zabezpečovala řízení provozu. Nyní na pozici Account & Project Manager odpovídá za definici, kontrolu, plnění a kvalitu milníků a jejich včasné dodání. Aktuálně je také zapojená do akviziční činnosti a koordinuje realizaci rozvojových projektů firem s nadnárodním působením. Na zodpovědnost má také vedení HR projektů. Vystudovala na Vysoké škole ekonomie a managementu obor Marketing se specializací Management obchodu.