Jan Poláček

Managing Director

polacek@elfium.cz

Přes 15 let zkušeností v businessu a změnových projektech, které pomohly firmám zvýšit efektivitu a vítězit. Zlepšili se dovednosti zaměstnanců, zfúzovali se firmy i zvýšily výkony celé firmy a jejich výsledky. Úspěšně řídí firmu, core tým ve firmě i externí týmy při zavádění změn při rozvojových projektech či osobním rozvoji. Sám si prošel obchodem a managementem od základu, kdy sbíral cenné zkušenosti v reálných situacích při prodeji služeb B2B, tvorbě rozvojových projektů a při jejich řízení. Rád sdílí a rozvíjí to, co v obchodním světě funguje a pomáhá předcházet zbytečným chybám. Tyto zkušenosti a praktičnost jsou klienty velmi ceněny. Realizované projekty jsou velmi praktické, cílené a akční a přinesly firmám nejen dopad do výsledků, ale i kvalitu, nové postupy či spokojenější manažery. Vystudoval trenérství na UK v Praze, kde získal potřebné trenérské, psychologické
a pedagogické know how pro rozvoj a práci s dospělými a s rozvojem jejich dovedností.

Roman Hegenbart

Consultant

hegenbart@elfium.cz

Desetiletá kariéra v oblasti financí a investičního bankovnictví na pozici Investičního specialisty dodala Romanovi praktické zkušenosti, které teď oceňují klienti při jeho projektech. Zodpovídal za tvorbu produktového portfolia, nastavování klíčových interních procesů, řízení obchodu, vztahů s klíčovými klienty a B2B partnery a rozvoj obchodních týmů. Nyní je na pozici Consultant zodpovědný za Business Development a Account Management. Rozmanitost tržních segmentů, rozvojových a změnových projektů mu dodává přehled o aktuálních trendech a potřebách firem v oblasti růstu výkonosti, praktické realizaci sales managementu a zlepšování systému řízení. Kompetenční rozvoj zaměstnanců a dotační poradenství jsou oblasti každodenních aktivit. Vystudoval Fakultu financí a účetnictví na Vysoké škole ekonomické a je držitelem několika odborných certifikátů.

Veronika Smítková

Account & Project Manager

smitkova@elfium.cz

Veronika své zkušenosti začala sbírat již za dob studií, kdy řídila malé firmy v oblasti gastronomie. Kontrolovala kvalitu a bezpečnost potravin, zpracovávala interní politiky a zabezpečovala řízení provozu. Nyní na pozici Account & Project Manager odpovídá za definici, kontrolu, plnění a kvalitu milníků a jejich včasné dodání. Aktuálně je také zapojená do akviziční činnosti a koordinuje realizaci rozvojových projektů firem s nadnárodním působením. Na zodpovědnost má také vedení HR projektů. Vystudovala na Vysoké škole ekonomie a managementu obor Marketing se specializací Management obchodu.

Markéta Paterová

Office & Project Manager

paterova@elfium.cz

Markéta sbírala zkušenosti v marketingovém oddělení jako Junior Brand Manager jedné z největších farmaceutických firem. Její odpovědnost za plánování a organizace akcí, marketing v dermocentrech/lékárnách, komunikaci s dodavateli a přípravu tiskovin ji vybavilo do dnešních realizací rozvojových projektů. Tyto získané projektové a komunikační zkušenosti jí dnes slouží při organizaci a řízení vzdělávacích projektů v řádu stovek dní ročně. Propojuje zadavatele, účastníky, dodavatele, lektory i přímé manažery rozvíjených týmu v homogenní a funkční celky. Díky této organizaci projektů, odebírá klientům většinu starostí, kteří díky tomu mají více času na svou vlastní práci. Vysokoškolské vzdělání na VŠ polytechnické v Jihlavě v oboru managementu cestovního ruchu jí dodalo zodpovědný přístup k plnění milníků a tím, zajišťuje dnes realizaci projektů ve stanovených termínech a domluvené kvalitě.

Veronika Jindrová

Office & Project Manager

jindrova@elfium.cz

Veronika od začátku své kariéry sbírala zkušenosti jako support na projektovém oddělení významné banky, kde se v prostředí projektových manažerů vžila do světa projektů. Její přirozený sklon k pečlivosti ji pak předurčuje v její pracovní pozici Office & Project Manager k úspěchu. Její role je právě projektový management rozvojových projektů v řádu stovek rozvojových dní. Vedení a koordinace projektů, plánování a organizace jednotlivých vzdělávacích akcích, komunikace a propojování lektorů a zákazníků, zajištění předání výstupu z projektů jsou jen polovina její činnosti. Významnou část kapacity věnuje hladkému řízení a provozu office agendy a uhlídání funkčnosti interních procesů a uzávěrek. Vystudovala řízení lidských zdrojů na Univerzitě Jana Amose Komenského. Získaný základ využívá v lepším pochopení rozvojových potřeb klientů a při realizaci projektů s vyšší efektivitou bez zbytečných přešlapů.