O nás

Expect more.

Vy jste úspěšní dnes a odborníci na Váš obor. My na to, jak firmu zlepšovat, aby zůstala úspěšná i v budoucnu.

"Jdeme s kůží na trh". Neřikáme, jak by se to mělo, stavíme řešení tak, jak bychom to dělali sami pro sebe a jdeme to udělat. A až to uděláme, vítězství a sláva je Vaše!

„Odvaha přijímat nejrozmanitější výzvy Vašich zadání, touha nacházet správná řešení a dosahovat nemalých cílů. Doručit Vám výsledek, je pro nás závazek i radostí. Tato Vášeň nás žene neustále kupředu.“

Tým Elfium

Vize

Poslání

Hodnoty

Být partner poskytující nejkvalitnější služby v oblasti zlepšování firem i jednotlivců pro snazší dosahování vítězství.

Tvořit hodnoty, které pomáhají firmám a lidem v nich vítězit, jako by to byla ta naše. Tím dělat jejich pracovní i osobní život lepší a radostnější, a tu radost prožívat s nimi.

Ctíme hodnoty své i našich klientů. Jednáme vždy zodpovědně, otevřeně a bez vedlejších úmyslů.

Naše hodnoty jsou:

Výjimečná kvalita

Pracujeme kvalitně i v situacích, kdy to zdánlivě není potřeba. Nespokojíme se s tím „to stačí“, víme, že na detailu záleží.

Inovativní myšlení

Hledáme a nacházíme unikátní postupy, jak pro vás zajistit správnou cestu k dosažení výsledku.

Dlouhodobé partnerství

Víme, že pro vybudování důvěry je potřeba čas, vzájemný respekt i otevřená komunikace za všech okolností.

Individuální přístup

Ctíme odlišnosti a diverzitu. Kdo chce, toho podpoříme na jeho cestě k úspěchu. Respektujeme jedinečnost firem i jednotlivců.

Každý okamžik se stane historií. Z historie je každý okamžik věčný

1981 Tehdy to začalo V genech se zapsal kód, který potřebuje pro spokojenost neustále posouvat hranice dál.
2005 Poznání, jak se dá výkon ovlivnit 4 složky výkonu, které jsou zásadním zdrojem pro ovlivnění předpokladů jak vítězit.
2008 Cesta k vítězství je stejná ve sportu jako v businessu Ambiciózními cíli, dobrými plány, tvrdou dřinou, správným tréninkem a obrovskou vůlí a odříkáním. To je ta paralela.
2014 Vize se stala realitou K vánocům společnost ELFIUM dostala svůj první kabátek. Formulovali jsme vizi, pojmenovali hodnoty, stanovili cíle a začali svou cestu.
2015 Projekt č. 1 1. odvážný, 1. zadání, 1. projekt, 1. vítězství! 1. radost.
2016 Otevřené kurzy jdou do kurzu Nejen týmy mohou nyní využívat kouzlo podpory a rozvoje. Individuální přístup má svou další podobu
2018 Ověřeno, potvrzeno. Získali jsme ocenění evropského standardu kvality řízení firmy „Committed to Excellence 2 Star“ národní ceny kvality.
2021 7let pomoci vašim vítězstvím Vřelé poděkování patří Vám, Vaší důvěře, a týmu ELFIUM.
2022 Ověřeno. Potvrzeno. Obhájeno. Po 3 letech jsme obhájili ocenění evropského standardu kvality řízení firmy. Díky Vám, našim klientům. Děkujeme!
2023 Stále jsou ti, co se na budoucnost cíleně připravují Ti nejúspěšní se na budoucnost cíleně připravují. Jsme rádi, že jim můžeme být na jejich cestě partnery.

Jsme držitelem prestižního ocenění „Národní cena kvality ČR programu EXCELENCE – Commited to Excellence 2 Star.“